Samolepiace etikety

Samolepiace etikety

Papierové etikety

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu rozmerov etikiet v bielom či farebnom vyhotovení. Najčastejšie používané rozmery etikiet držíme trvale skladom, sme schopní dodať ich s potlačou alebo bez potlače. V prípade potreby je možné stálym zákazníkov ponúknuť etikety s predtlačou ktorá obsahuje nemeniace sa údaje (napr. názov a logo výrobcu), do ktorej sa dotláčajú údaje týkajúce sa jednotlivých výrobkov.

Plastové etikety

V prípadoch, kde sa vyžaduje zvýšená odolnosť etikety voči svojmu okoliu (napr. vlhkosti, masnote, mechanická odolnosť a pod.) máme v ponuke etikety plastové, v bielom či striebornom prevedení. Najčastejšou oblasťou použitia plastových etikiet sú výrobné štítky strojov a zariadení.

Výroba čiarového kódu

Predpokladom úspešného čítania čiarového kódu je jeho kvalita. Čiarový kód je možné vytvoriť rôznymi tlačovými technikami. Ak má byť zaručená čitateľnosť kódu, musí byť výtlačok v definovanom tolerančnom pásme. Bežne sa čiarové kódy vyrábajú v kvalite vysoká hustota (High Density), stredná hustota (Medium Density), nízka hustota (Low Density). V praxi sa však vyskytujú aj kódy s veľmi vysokou hustotou (Ultra High Density) a veľmi nízkou hustotou (Ulra Low Density).

Voľbu vhodnej metódy tlače podmieňujú nasledujúce kritéria: · kvantita čiarového kódu · hustota čiarového kódu · dodacie podmienky · cena kódu · flexibilita zmien čiarového kódu · životnosť čiarového kódu · podmienky manipulácie

Prihlásenie